WordPress download – Pobierz najnowszą wersję

WordPress download -Pobierz aktualną wersję WordPress

Jesteś tutaj tylko po to żeby pobrać aktualną wersję WordPressa w języku polskim?  – >>Wordpress download wersja 5.8.2PL<<

Co to jest WordPress?

Jeśli tu jesteś to prawdopodobnie już słyszałeś o WordPress. Czym więc jest? Jak zacząć?

Na początek będziesz potrzebował plików WordPress. Jeśli jednak posiadasz już hosting to sprawdź czy ma autoinstalator ponieważ nie będziesz wtedy musiał pobierać plików i wgrywać ich na serwer ręcznie. Jeśli jednak chcesz  stworzyć swoją stronę na serwerze lokalnym lub z różnych powodów wgrać je ręcznie – pobierz WordPress:

WordPress download – Pobierz aktualną wersję z oficjalnej strony klikając tutaj.

WordPress to najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią wykorzystywany do tworzenia stron internetowych.  Dzięki temu darmowemu oprogramowaniu jesteś w stanie stworzyć dowolną stronę, od prostego bloga po w pełni funkcjonalną stronę biznesową. Możesz nawet użyć wtyczki Woocomerce do stworzenia sklepu internetowego.

Nie ma żadnego problemu jeśli nigdy nie tworzyłeś bloga ani strony WWW.  Nie potrzebujesz żadnych umiejętności programowania. Do wyboru jest mnóstwo darmowych motywów, które możesz zainstalować i dowolnie edytować. Możesz zbudować witrynę bez napisania ani jednej linijki kodu.

Jak to działa?

Jest to oprogramowanie które instalujesz na serwerze u swojego hostingodawcy. Aby to zrobić musisz mieć oczywiście hosting, domenę i zainstalować WordPress’a. Po wgraniu plików na serwer możesz dowolnie edytować swoją stronę z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie. Wystarczy, że zalogujesz się na konto administratora i możesz zarządzać całą swoją stroną w intuicyjnym panelu.

Jest darmowy!

Oznacza to, że możesz go używać do tworzenia dowolnej ilości stron oraz dowolnie go edytować. Jedyne koszty jakie ponosisz to koszt serwera i domeny. W przeciwieństwie do innych narzędzi dostępnych w internecie, WordPress nie blokuje dostępu do żadnych usług. Możesz hostować swoją witrynę na dowolnym hostingu i przenosić ją jeśli chcesz.

Dwa sposoby korzystania z WordPress’a

1.Wordpress.com – Możesz tutaj utworzyć stronę bez swojego serwera, ale istnieją pewne ograniczania przez co ten sposób jest raczej dla mało wymagających użytkowników. Jeśli chcesz używać własnej domeny, musisz dopłacić. Nie będziesz miał dostępu do ponad 55 tysięcy wtyczek i motywów. Jeśli więc chcesz w pełni wykorzystać jego możliwości  powinieneś skorzystać z drugiej opcji

2. WordPress.org – Korzystając z tej wersji, masz pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnością swojej witryny.
Zapoznaj się z tym artykułem aby dowiedzieć się jakie są różnice między WordPress.com, a WordPress.org

Uzyskiwanie wsparcia dla WordPress’a

Dzięki ogromnej społeczności open source istnieje wiele miejsc, w których można uzyskać pomoc gdy jest ona potrzebna. Zarówno WordPress.org, jak i WordPress.com oferują fora wsparcia. Grupy na Facebooku są również świetnym miejscem jeśli potrzebujesz pomocy z nietypowym problemem. WPMentor.pl również jest takim miejscem, więc jeśli czegoś potrzebujesz to pisz śmiało przez formularz kontaktowy albo na naszej grupie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Wordpress - Szybki start

Zgarnij darmowego ebooka!

Zapisz się i odbierz ebooka – Dochodowy Blog – Szybki Start

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej dowiesz się w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek?